منزل مبله شیراز   اجاره سوئیت در شیراز   
درخواست گوگل از ايراني ها  khabarnametanz khabarnametanz .

khabarnametanz

درخواست گوگل از ايراني ها


گوگل قصد دارد با كمك كاربران فارسي زبان، سطح كيفي ترجمههاي انجام شده در سرويسهاي خود از جمله Google Translate را بهبود بخشد...


گوگل قصد دارد با كمك كاربران فارسي زبان، سطح كيفي ترجمههاي انجام شده در سرويسهاي خود از جمله Google Translate را بهبود بخشد.
در حال حاضر سرويس ترجمهي گوگل حداقل براي ترجمه به زبان فارسي، چندان خوب عمل نميكند و بيشتر ميتوان از آن به عنوان يك فرهنگ لغت و براي ترجمهي يك كلمه يا عبارت بهره برد.

گوگل در بلاگ رسمي خود نوشته است:ترجمه Google به ميليونها نفر در برقراري ارتباط و يادگيري زبانهاي جديد كمك ميكند، اما هميشه ميتواند از يك كمك كوچك استفاده كند. خوشبختانه، افراد چند زبانه زيادي در گوشه و كنار جهان پيشنهاد همكاري دادهاند. ما به تازگي انجمن ترجمه جديدي راهاندازي كردهايم كه به علاقهمندان زبان امكان مي دهد به ما در بهبود كيفيت 80 زباني كه پشتيباني ميكنيم و همچنين راهاندازي زبانهاي جديد، كمك كنند.

گوگل در انجمن جديد خود گزينههايي براي كمكهاي مختلف، شامل توليد ترجمههاي جديد و رتبهبندي ترجمههاي موجود قرار داده است. همچنين وعده داده كه گذشت زمان، راههاي بيشتري براي مشاركت پيدا خواهد كرد تا كاربران تاثير كمكها و فعاليتهاي خود را در انجمن، بيشتر مشاهده كنيد. گوگل همچنين صفحات انجمن را بوميسازي ميكند تا زبان پيشفرض شما را پشتيباني كند. گوگل گفته است اگر شما نظرات و ايدههايي در مورد بهبود و رشد انجمن اين شركت داريد، مايل به شنيدن آنها است و از شما خواسته است تا از طريق پيوند "ارسال بازخورد" در پايين صفحه Google Translate نظرات و پيشنهادهاي خود را به گوش گوگل برسانيد.

گوگل نوشته است:حتي اگر شما زمان كافي براي اختصاص به انجمن ترجمه نداريد، ميخواهيم هر گاه اشكالي در ترجمه پيدا كرديد تصحيح آن را براي شما سادهتر كنيم. براي همين به تازگي اين امكان را فراهم كرديم كه ترجمه كاملاً جديدي را مستقيما در ترجمه Google پيشنهاد دهيد. هنگامي كه شما ترجمهاي را ميبينيد كه ميخواهيد آن را ويرايش كنيد، روي نماد مداد شكل "بهبود اين ترجمه" كليك كنيد و براي ارائه پيشنهاد خود به ما روي "مشاركت" كليك كنيد. ما قصد داريم از اصلاحات شما استفاده كنيم و در طول زمان، زبان شما را كمي بهتر ياد بگيريم.برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۹ مهر ۱۳۹۷ساعت: ۱۰:۰۵:۲۰ توسط:sooroosh موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :