اجاره سوئیت در شیراز   منزل مبله شیراز   
رازهاي جالب زيبايي از گوشه و كنار دنيا  khabarnametanz khabarnametanz .

khabarnametanz

رازهاي جالب زيبايي از گوشه و كنار دنيا

رازهاي جالب زيبايي از گوشه و كنار دنيا

 
بياييد با هم به گوشه و كنار جهان سربزنيم و نكات و ترفندهاي زيبايي را در برخي از نقاط مشهور جهان جستجو كنيم، نكاتي كه حاصل قرن ها تجربه است !!!
هرچند امروزه شيوه هاي بسياري براي مراقبت از زيبايي به وجود آمده اما از ديرباز زنان در سراسر دنيا روش هايي براي حفظ زيبايي داشتند كه بسيار مفيد و موثر بوده است و در هر جايي به نوعي تكامل يافته ، حالا تصور كنيد كه اگر همه روش هاي آنها را كنار هم قرار دهيم ، چقدر زيباتر خواهيم بود ؟


بياييد با هم به گوشه و كنار جهان سربزنيم و نكات و ترفندهاي زيبايي را در برخي از نقاط مشهور جهان جستجو كنيم


ضد پيري از چين :

اين كاملا واضح است كه زنان آسيايي پوستي زيبا دارند ، در هر سني كه باشند ! براي بررسي به چين رفتيم تا ببينيم زنان چيني چه ترفندي به كار مي برند تا هميشه پوستشان را جوان نگه دارند . چيزي كه فهميديم اين بود كه براي محافظت پوست از راديكال هاي آزاد، بايد همان كاري را بكنيم كه آنها مي كنند : نوشيدن چاي سفيد!!


رفع حلقه هاي تيره دور چشم از اسپانيا :

اين نكته را از خانم هاي اسپانيايي بياموزيد . آنها براي خلاصي از تيرگي دور چشم چه مي كنند ؟ اگر ورقه هاي خيلي نازك سيب زميني را براي 10 دقيقه روي چشمتان قرار دهيد از حلقه هاي دور چشم خلاص مي شويد ! به همين سادگي


از خواب بيدار شدن از زيمبابوه :

قهوه ، راك استار و ردبول را فراموش كنيد ، زن زيمبابوه ترفند بهتري در آستين دارد . به منظور افزايش انرژي ، پاكسازي سيستم بدن و شروع سوخت و ساز بدن ، آنها چاي داغ همراه آبليمو مي نوشند .


لب هاي لطيف از ايتاليا :

براي لطافت لب ها وقتي كه آنها خشك ، پوسته پوسته و يا آفتاب سوخته هستند ، از زنان ايتاليايي بياموزيد، از روغن زيتون استفاده كنيد.


مراقبت پوست از ژاپن :

زنان ژاپني داراي پوستي زيبا هستند . راز آنها چيست؟ آنها از روغن درخت كامليا براي همه چيزاستفاده مي كنند از جمله براي خلاص شدن از چين و چروك، پس از زايمان ، جوان سازي و رساندن مواد مغذي به مو و تسكين دهنده سوختگي. با تشكر از اين خانم ها، من تا به حال هيچ چيز درباره كامليا نمي دانستم !!


رهايي ازسلوليت از برزيل :

زنان برزيلي يكي از بهترين اندام ها را در جهان دارند ، بنابراين اگر بگويند چگونه مي توان با سلوليت مبارزه كرد ، من به حرفشان اعتماد مي كنم ! فكر مي كنيد رازشان در چيست ؟ آنها ماسه را به بدنشان مي مالند ،كه باعث تحريك پوست شده وبه از بين بردن سلوليت كمك مي كند .


مراقبت مو از هند :

همه مي دانند كه زنان هندي موهاي فوق العاده اي دارند . مي دانيد راز قديمي آنها چيست ؟ روغن نارگيل !!! هفته اي يك بار ، مقداري از آن را گرم كرده و پوست سرتان را با آن ماساژ دهيد . سپس همانطوريك شب را با آن بخوابيد تا موهاي زيبا و درخشاني داشته باشيد .


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۹ مهر ۱۳۹۷ساعت: ۰۹:۴۶:۲۲ توسط:sooroosh موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :